Planeta Zalesie – Wakacje z piratami

0
2684

Aquapark w Zalesiu Górnym startuje razem z wakacjami. Wodne atrakcje dla małych i dużych czekają przez całe lato.

Fot. Planeta Zalesie

W upalne lato dorośli marzą o zanurzeniu się w przynoszącej ochłodę wodzie, zażywaniu kąpieli słonecznych i relaksie na łonie natury. Dzieci z kolei jak wiadomo uwielbiają wodne zabawy i potrafią przez długie godziny nie wychodzić z basenu.

CZYTAJ TAKŻE: Dzień dziecka w każdy weekend

 

Fot. Planeta Zalesie

Nasz aquapark w Zalesiu Górnym doskonale zaspokaja potrzeby całych rodzin. Goście naszego obiektu mają do dyspozycji duży, 25 metrowy basen o głębokości 1,4 m. Dla dzieci przygotowaliśmy nieckę basenową z wielkim pirackim placem zabaw. Starsze dzieci, o wzroście powyżej 140 cm mogą korzystać z trzech zjeżdżalni. Oczywiście z tej atrakcji chętnie korzystają również dorośli.

Fot. Planeta Zalesie

A wylewająca się co chwilę z wiadra na szczycie konstrukcji stylizowanej na piracki statek woda, dostarcza mnóstwa frajdy wypoczywającym. Na młodsze dzieci czeka kilka mniejszych zjeżdżalni a także wodny plac zabaw. Dzieci niezmordowanie zjeżdżają do wody lub bawią się w spray area z zabawkami z mgłą wodną.

Fot. Planeta Zalesie

Nad bezpieczeństwem naszych gości czuwają wykwalifikowani ratownicy. Aquapark w Zalesiu Górnym w wakacje jest czynny codziennie w godzinach od 10.00 do 18.00. Na terenie całkowicie odnowionego w ubiegłym roku basenu znajdują się sanitariaty i przebieralnie, można skorzystać z małej gastronomii i rozległego terenu przeznaczonego na plażowanie.

 

Zapraszamy  Zalesie Górne, ul Wczasowa 1

Tel. 222 905 120

FB https://www.facebook.com/Planeta-Zalesie-795058203977018/

 

 

Fot. Planeta Zalesie

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz komentarz
Podaj swoje imię