Pięciu kierowców straciło prawo jazdy jednego dnia przez nadmierną prędkość
11.07.2025 09:28
25 wyświetleń
Drogi użytkowniku!
Wykryliśmy, że korzystasz z programu blokującego reklamy w przeglądarce (AdBlock lub inny). Dzięki reklamom oglądasz nasz serwis za darmo. Prosimy, wyłącz ten program i odśwież stronę.
Nie minął nawet jeden dzień, a już pięć osób musiało pożegnać się z prawem jazdy. Powód? Nadmierna prędkość w terenie zabudowanym. Policjanci z piaseczyńskiej drogówki nie mieli wątpliwości – interwencje były konieczne. Mimo słonecznej aury i pozornie sprzyjających warunków, prędkości osiągane przez kierowców na lokalnych drogach mogły zakończyć się tragedią.
Źródło: KPP Piaseczno
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Napisz komentarz
Komentarze