Sklep dla smakoszy

0
836

delikatesy motylek lesznowola

Świeże, zdrowe i ekologiczne produkty od sprawdzonych dostawców już od roku przyciągają klientów do Delikatesów Motylek na Gminną 43 w Lesznowoli.

Delikatesy Motylek zlokalizowane w centrum Lesznowoli, niedaleko urzędu gminy, obchodziły niedawno pierwsze urodziny. Z tej okazji rozmawiamy z właścicielką Magdaleną Siemaszko.

Komu dedykowany jest prowadzony przez Panią sklep?

Sama jestem wymagającym konsumentem i takich też mam klientów. Oferujemy towary wysokiej jakości od starannie przeze mnie wybranych dostawców.

Stawia Pani na producentów lokalnych, duże firmy, zagraniczne koncerny?

Szukam raczej małych spółdzielni, ale sprawdzonych i chwalonych przez konsumentów. Tam, gdzie to możliwe, wybieram producentów lokalnych. Na przykład doskonałe pierogi, jeszcze ciepłe, przyjeżdżają do nas z Nadarzyna. W naszej ofercie są tradycyjne wędliny oraz wyroby z wędzarni, wiejskie jajka od kur z wolnego wybiegu, świeże mięsa od cieszącego się uznaniem producenta. W każdy czwartek mamy dostawę wędzonych ryb. A w stałej ofercie kraftowe piwa, których nie ma w supermarketach.

delikatesy motylek

Czy klienci znajdą w delikatesach też produkty z zagranicy?

Oczywiście, oferujemy między innymi dobre sery z Holandii czy Bułgarii a także szeroką gamę produktów sprowadzanych z małej manufaktury w Chorwacji, w której produkty wytwarzane są ręcznie. Oprócz oliwy i oliwek klienci znajdą tu pyszne dżemy, znane i lubiane Ajvary czy nadziewane serem kozim papryczki.

Czy w ofercie delikatesów znajdą coś dla siebie także weganie i wegetarianie?

Jak najbardziej, oferujemy między innymi unikalne w smaku pasty i hummusy, mamy też produkty bezglutenowe. Na zamówienie klientów możemy sprowadzić towar, na którym im zależy. Dotyczy to wszystkich produktów, nie tylko dedykowanych osobom na specjalnej diecie.

Delikatesy oferują też alkohol.

Tak, oprócz markowych mocnych alkoholi dla koneserów mamy też wina wyselekcjonowane przez Sommeliera.

A coś dla najmłodszych?

Dzieci znajdą w naszych delikatesach naturalne przekąski, ale i ulubione łakocie. Zapraszamy stałych i nowych klientów do naszego sklepu dla smakoszy.

DELIKATESY MOTYLEK UL .Gminna 43 

05-506 Lesznowola

666 53 59 53

FB delikatesymotylek

 

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz komentarz
Podaj swoje imię