Nowoczesna edukacja to klucz do udanej kariery

0
312

Skończyłeś szkołę średnią i zastanawiasz się, co dalej? Chcesz pracować w dobrym i potrzebnym zawodzie? A może chcesz zmienić profesję? Zapraszamy do Medycznej Szkoły Policealnej w Otwocku.

Kierunki medyczne, farmaceutyczne czy kosmetyczne nie tracą na popularności. To zawody o dużym zapotrzebowaniu, dzięki czemu absolwenci mogą liczyć nie tylko na dobrą pracę, ale też niemałą satysfakcję.

W naszej szkole szybko zdobędziesz zawód i możesz podjąć pracę jaką chcesz i gdzie chcesz. Szkoła dysponuje nowoczesną bazą dydaktyczną i rekreacyjną oraz doskonale przygotowaną kadrą pedagogiczną. Masz też szansę uzyskania rzetelnej i praktycznej wiedzy i umiejętności czyniącej cię pożądanym na europejskim rynku pracy.

Szkoła prowadzi zajęcia w systemie DZIENNYM, ZAOCZNYM i STACJONARNYM.

Szkoła jest PUBLICZNA – a więc BEZPŁATNA.

Po ukończeniu szkoły uczeń/słuchacz otrzymuje świadectwo ukończenia szkoły i przystępuje do egzaminu z przygotowania zawodowego. Uzyskanie tytułu zawodowego pozwala na podjęcie pracy nie tylko w Polsce, ale także w krajach UE – uczeń otrzymuje dyplom w języku polskim oraz suplement w języku polskim i angielskim.

Nauka obejmuje zajęcia teoretyczne, zajęcia praktyczne i praktykę zawodową.

Wszystkie pracownie w Medyku są przygotowane do prowadzenia zajęć w systemie zdalnym (online). Każda z nich jest wyposażona w: kamerkę i monitor interaktywny, laptop, ekran projekcyjny. Posiadamy również superszybkie wifi światłowodowe.

Oferujemy naukę na następujących kierunkach:

Lubisz ludzi? Interesujesz się pielęgnacją urody? Lubisz malować paznokcie? Obserwujesz trendy branży „beauty”? Chcesz zdobyć ciekawy zawód, w którym będziesz realizowała wszystkie swoje pasje? Zapraszamy do MEDYKA!
Czas nauki: 2 lata (4 semestry)
Tryb nauki: dzienny

Zawód, w którym nie można się nudzić. Idealny dla osób które chcą pracować wśród ludzi i nieść im pomoc. Technik masażysta przynosi ukojenie pacjentom, pomaga niwelować negatywne skutki stresu oraz powrócić do pełni sprawności po kontuzji lub wypadku.
Czas nauki: 2 lata (4 semestry)
Tryb nauki: dzienny

To osoba, która może wykonywać pracę w aptece bądź prowadzić punkt apteczny. Odgrywa istotną rolę w społeczeństwie, ponieważ dba o nasze zdrowie.
Technik farmaceutyczny na co dzień wydaje leki, informuje o możliwych zamiennikach, doradza jakie leki wybrać bez recepty. Pod okiem magistra farmacji wytwarza i sporządza produkty lecznicze na zamówienie. Technicy farmaceutyczni pracujący w laboratorium zajmują się przeprowadzaniem analiz medycznych.
Czas nauki: 2,5 roku (5 semestrów)
Tryb nauki: dzienny

Rekrutacja już trwa!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz komentarz
Podaj swoje imię