Jechał „pod prąd” na węźle Lesznowola
01.07.2025 17:17
323 wyświetleń
Drogi użytkowniku!
Wykryliśmy, że korzystasz z programu blokującego reklamy w przeglądarce (AdBlock lub inny). Dzięki reklamom oglądasz nasz serwis za darmo. Prosimy, wyłącz ten program i odśwież stronę.
Niebezpieczny manewr na węźle Lesznowola – kierowca Mazdy jechał pod prąd, stwarzając poważne zagrożenie dla innych uczestników ruchu.
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Napisz komentarz
Komentarze