W zderzeniu udział brały cztery pojazdy: mercedes sprinter, nissan, vw transporter oraz opel vectra.
Ze wstepnych ustaleń policjantów wynika, że 86-letni kierujący mercedesem najechał na tył pojazdu marki nissan, który ustępował przejazdu włączającemu się do ruchu vw transporter. W wyniku zderzenia vw zmienił swoje położenie uderzając w opla, za kierownicą którego siedział 40-latek. Uczestnicy zdarzenia byli trzeźwi. 76-latek z nissana został przewieziony do szpitala.


![Skandal w policyjnych koszarach w Piasecznie. Pijany dowódca miał wykorzystać policjantkę [AKTUALIZACJA] Skandal w policyjnych koszarach w Piasecznie. Pijany dowódca miał wykorzystać policjantkę [AKTUALIZACJA]](https://static2.przegladpiaseczynski.pl/data/articles/sm-16x9-skandal-w-policyjnych-koszarach-w-piasecznie-pijany-dowodca-mial-wykorzystac-policjantke-aktualiza-1767880530.jpg)



















![Koniec starej kotłowni przy Fabrycznej – co powstanie na jej gruzach? [WIDEO]](https://static2.przegladpiaseczynski.pl/data/articles/sm-16x9-koniec-starej-kotlowni-przy-fabrycznej-co-powstanie-na-jej-gruzach-1769687134.jpg)

![Pokazy ratownictwa nad stawem miejskim w Piasecznie [WIDEO]](https://static2.przegladpiaseczynski.pl/data/articles/sm-16x9-pokazy-ratownictwa-nad-stawem-miejskim-w-piasecznie-1769011747.jpg)
Napisz komentarz
Komentarze