Chodzi o odcinek ul. E. Plater od ul. Żeromskiego do Wschodniej. Na wąskiej i tak drodze dodatkowe utrudnienia w mijaniu się aut generowały zaparkowane pojazdy. Na odcinku E. Plater od ul. Wschodniej do ul. Staszica zakaz parkowania obowiązuje już od dawna.
W planach miasta jest wprowadzenie na tej ulicy ruchu jednokierunkowego.
-Apelujemy o zwracanie uwagi na obowiązujące oznakowanie drogi i przestrzeganie przepisów. Gmina wystąpi do Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Piasecznie oraz straży miejskiej z prośbą o wzmożone kontrole w celu wyeliminowania nieprzepisowych zachowań kierowców w tym rejonie.- czytamy na stronie gminy.


![Skandal w policyjnych koszarach w Piasecznie. Pijany dowódca miał wykorzystać policjantkę [AKTUALIZACJA] Skandal w policyjnych koszarach w Piasecznie. Pijany dowódca miał wykorzystać policjantkę [AKTUALIZACJA]](https://static2.przegladpiaseczynski.pl/data/articles/sm-16x9-skandal-w-policyjnych-koszarach-w-piasecznie-pijany-dowodca-mial-wykorzystac-policjantke-aktualiza-1767880530.jpg)
















![Osiem wagonów wykolejonych - katastrofa na torach pod Piasecznem [AKTUALIZACJA]](https://static2.przegladpiaseczynski.pl/data/articles/sm-16x9-osiem-wagonow-wykolejonych-katastrofa-na-torach-pod-piasecznem-aktualizacja-1770120001.jpg)



![Koniec starej kotłowni przy Fabrycznej – co powstanie na jej gruzach? [WIDEO]](https://static2.przegladpiaseczynski.pl/data/articles/sm-16x9-koniec-starej-kotlowni-przy-fabrycznej-co-powstanie-na-jej-gruzach-1769687134.jpg)

Napisz komentarz
Komentarze