Rodziny wielodzietne z gminy Piaseczno doczekały się zniżki, która powoli staje się normą w gminach. Od maja tego roku rodziny 3+ będą płacić mniej za wywóz odpadów komunalnych.
Gmina Piaseczno ogłosiła, że począwszy od maja 2016 roku, obowiązywać będzie 30 procentowa bonifikata na śmieci zbierane i odbierany w sposób selektywny. Oznacza to, że opłata dla członka rodziny wielodzietnej wynosić będzie 6,30 zł miesięcznie, przy czym na śmieci zbierane nieselektywnie 15,30 zł.
Osoby, którym należy się zniżka, powinny złożyć deklarację DOW – 1 (deklaracja dostępna jest na stronie www.piaseczno.eu w zakładce „gospodarka odpadami”). Do deklaracji wystarczy załączyć kopię Piaseczyńskich Kart Dużej Rodziny lub Ogólnopolskich Kart Dużej Rodziny wydanych dla wszystkich członków rodziny wielodzietnej.
W przypadku nie wyrobienia sobie powyższych kart, należy złożyć oświadczenia wymienione na stronie www.piaseczno.eu w zakładce „aktualności”.

Data dodania:
11.05.2016 07:19
Reklama
Reklama
Reklama
KATALOG FIRM
- Budownictwo, dom i ogród
- Finanse
- Gastronomia i catering
- Kultura i Sztuka
- Komunikacja i Transport
- Komputery i Internet
- Zdrowie
- Agencje marketingowe & Reklama
- Motoryzacja
- Salony kosmetyczne, fryzjer
- Edukacja - przedszkola, szkoły, zajęcia dodatkowe
- Hotelarstwo - noclegi, sale, przyjęcia
- Sport & rekreacja
- Turystyka
- Media lokalne
- Galerie Handlowe
- Usługi
Reklama

Napisz komentarz
Komentarze