W sobotę 9 kwietnia w Łazach odbył się wielki turniej taneczny GD Dance Show 2016.
Turniej organizowany w hali sportowej Zespołu Szkół im. Jana Pawła II w gminie Lesznowola ma ogólnopolską renomę. W trakcie GD Dance Show odbyły się Grand Prix Polski Ekstraklasa FTS (Federacja Tańca Sportowego) oraz Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Wójta Gminy Lesznowola. Wysoki poziom uczestników, doskonała oprawa, świetna muzyka i fenomenalna konferansjerka w wykonaniu Iwony Pavlović jak zawsze przyciągnęły tłumy widzów. Impreza wystartowała o godz. 9.00, jednak to Gala Wieczorna wywołała największe emocje. Barwne stroje, wymyślne fryzury i piękne figury tancerzy zachwyciły publiczność. Pary startowały w trzech kategoriach wiekowych – juniorzy młodsi, juniorzy starsi i dorośli. Konkurs podzielono na tańce standardowe (walc wiedeński, walc angielski, tango, quickstep i fokstrot) oraz latynoamerykańskie (samba, cza-cza, rumba, pasodoble i jive). Na zwycięzców czekały puchary, medale i upominki. Zawodnicy, którzy uplasowali się poza podium, otrzymali pamiątkowe statuetki.
Gospodarzem imprezy była wójt Maria Jolanta Batycka-Wąsik. Sobotnią galę poprowadziły Iwona Pavlović i Katarzyna Grzęska. Za oprawę muzyczną odpowiadał DJ Dariusz Brzostowski.

Data dodania:
13.04.2016 06:53
Reklama
Reklama
Reklama
KATALOG FIRM
- Budownictwo, dom i ogród
- Finanse
- Gastronomia i catering
- Kultura i Sztuka
- Komunikacja i Transport
- Komputery i Internet
- Zdrowie
- Agencje marketingowe & Reklama
- Motoryzacja
- Salony kosmetyczne, fryzjer
- Edukacja - przedszkola, szkoły, zajęcia dodatkowe
- Hotelarstwo - noclegi, sale, przyjęcia
- Sport & rekreacja
- Turystyka
- Media lokalne
- Galerie Handlowe
- Usługi
Reklama

Napisz komentarz
Komentarze