W związku z możliwością szczepienia młodzieży a w przyszłości zapewne też młodszych dzieci przeciwko COVID-19, odbędzie się rozmowa z panią doktor Moniką Szczepanik – pediatrą i specjalistką od spraw epidemiologicznych, którą poprowadzi wiceburmistrz Hanna Kułakowska-Michalak.
Facebook Live z lekarzem na temat szczepień dzieci i młodzieży przeciw COVID-19 odbędzie się w poniedziałek 27 września 2021 roku o godz. 19.00. Transmisja online będzie prowadzona na fanpage Gminy Piaseczno www.facebook.com/GminaPiaseczno. Zapraszamy mieszkańców do zadawania pytań w komentarzach podczas transmisji.



![Skandal w policyjnych koszarach w Piasecznie. Pijany dowódca miał wykorzystać policjantkę [AKTUALIZACJA] Skandal w policyjnych koszarach w Piasecznie. Pijany dowódca miał wykorzystać policjantkę [AKTUALIZACJA]](https://static2.przegladpiaseczynski.pl/data/articles/sm-16x9-skandal-w-policyjnych-koszarach-w-piasecznie-pijany-dowodca-mial-wykorzystac-policjantke-aktualiza-1767880530.jpg)















![Osiem wagonów wykolejonych - katastrofa na torach pod Piasecznem [AKTUALIZACJA]](https://static2.przegladpiaseczynski.pl/data/articles/sm-16x9-osiem-wagonow-wykolejonych-katastrofa-na-torach-pod-piasecznem-aktualizacja-1770120001.jpg)



![Koniec starej kotłowni przy Fabrycznej – co powstanie na jej gruzach? [WIDEO]](https://static2.przegladpiaseczynski.pl/data/articles/sm-16x9-koniec-starej-kotlowni-przy-fabrycznej-co-powstanie-na-jej-gruzach-1769687134.jpg)
Napisz komentarz
Komentarze