W turnieju wzięły udział zespoły juniorskie z całej Polski.
Na przełomie stycznia i lutego w Radomsku odbył się Ogólnopolski Turniej Piłki Nożnej pod patronatem Jacka Krzynówka. Na puchar byłego reprezentanta Polski, który swoje pierwsze kroki piłkarskie stawiał w Radomsku, a później występował między innymi w Bayerze Leverkusen i Wolfsburgu, przyjechały drużyny juniorów z całego kraju.
Zawody odbywały się na trawiastym boisku pod balonem. Grano systemem „każdy z każdym”, po czym dzielono ekipy na „Ligę Europy” oraz „Ligę Mistrzów”. W tych pierwszych rozgrywkach zwyciężyli zawodnicy z rocznika 2011 Kosy Konstancin, wyprzedzając Naprzód Brwinów. Gracze z Konstancina otrzymali nagrody z rąk wybitnego reprezentanta Polski.
Gratulujemy sukcesu.

Autor: Fot. Facebook: Kosa Konstancin 2011
Data dodania:
26.02.2020 04:52
Reklama
Reklama
Reklama
KATALOG FIRM
- Budownictwo, dom i ogród
- Finanse
- Gastronomia i catering
- Kultura i Sztuka
- Komunikacja i Transport
- Komputery i Internet
- Zdrowie
- Agencje marketingowe & Reklama
- Motoryzacja
- Salony kosmetyczne, fryzjer
- Edukacja - przedszkola, szkoły, zajęcia dodatkowe
- Hotelarstwo - noclegi, sale, przyjęcia
- Sport & rekreacja
- Turystyka
- Media lokalne
- Galerie Handlowe
- Usługi
Reklama

Napisz komentarz
Komentarze