W czwartek 9 stycznia o godz. 19.00 Konstanciński Dom Kultury przy ul. Mostowej 15 zaprasza na spotkanie Klubu Podróżnika. Tym razem tematem będą Karpaty Wschodnie.
O swoich wędrówkach w górach na terenie Ukrainy i Rumunii opowie podróżnik Jakub Czajkowski. "To miejsce gdzie wciąż można nie spotkać nikogo, wędrując przez kilka dni górską ścieżką. To miejsce, w którym jeszcze możemy cieszyć się wolnością i wspaniałą górską przyrodą. Wreszcie to miejsce, gdzie możemy poczuć wyjątkową atmosferę niewielkich wiosek i miasteczek, leżących w dolinach, doświadczając ich lokalnego folkloru i całkiem bliskiej nam historii" - czytamy w zapowiedzi kolejnego spotkania Klubu Podróżnika. Wstęp wolny.
Karpackie wędrówki
- przeglad.jferlian
- 09.01.2020 11:28
Data dodania:
09.01.2020 11:28
Reklama
Reklama
Reklama
KATALOG FIRM
- Budownictwo, dom i ogród
- Finanse
- Gastronomia i catering
- Kultura i Sztuka
- Komunikacja i Transport
- Komputery i Internet
- Zdrowie
- Agencje marketingowe & Reklama
- Motoryzacja
- Salony kosmetyczne, fryzjer
- Edukacja - przedszkola, szkoły, zajęcia dodatkowe
- Hotelarstwo - noclegi, sale, przyjęcia
- Sport & rekreacja
- Turystyka
- Media lokalne
- Galerie Handlowe
- Usługi

Napisz komentarz
Komentarze