Wspaniała inicjatywa kibiców. Dzieci ze szpitala z pewnością są im bardzo wdzięczne.
We wrześniu kibice Legii Warszawa z Piaseczna wypuścili specjalną edycję kubków dla lokalnych sympatyków Legii. Nie zabrakło w nich piaseczyńskiego akcentu, czyli budzącego respekt barana z rękawicami bokserskimi. Fajny gadżet dla kibica, a przy tym... okazja do tego, by zrobić dobry uczynek.
Jak poinformowało „Legijne Piaseczno” na swojej stronie na Facebooku, cały dochód z kubków – 1200 złotych – został przeznaczony na zbiórkę pieniędzy na zakup ambulansu do przewozu dzieci dla Warszawskiego Szpitala dla Dzieci SPZOZ. Szpital, który obchodzi jubileusz 150-lecia, obecnie wozi dzieci starym, 16-letnim autem. Nowa karetka jest niezwykle potrzebna. Zbiórka prowadzona jest przez grupę „Dobrzy Ludzie – kibice Legii dzieciom”, która skupia fanów Legii Warszawa pomagających dzieciom z różnych ośrodków publicznych. Obecnie udało się zebrać ponad 19 tysięcy, ale do celu brakuje jeszcze około 17 tysięcy złotych. Do zbiórki można się przyłączyć na portalu zrzutka.pl – nazwa: „ambulans dla WSDD”.

Autor: Fot. zrzutka.pl
Data dodania:
30.10.2019 04:50
Reklama
Reklama
Reklama
KATALOG FIRM
- Budownictwo, dom i ogród
- Finanse
- Gastronomia i catering
- Kultura i Sztuka
- Komunikacja i Transport
- Komputery i Internet
- Zdrowie
- Agencje marketingowe & Reklama
- Motoryzacja
- Salony kosmetyczne, fryzjer
- Edukacja - przedszkola, szkoły, zajęcia dodatkowe
- Hotelarstwo - noclegi, sale, przyjęcia
- Sport & rekreacja
- Turystyka
- Media lokalne
- Galerie Handlowe
- Usługi
Reklama

Napisz komentarz
Komentarze