Koleje Mazowieckie świętują w tym roku swoje 15-lecie. Z tej okazji Stacja Muzeum zorganizowała wystawę fotograficzną. Wystawa „podróżuje” po wybranych stacjach i przystankach Mazowsza. W piątek 27 września zagości na stacji PKP Piaseczno.
Organizatorzy chcą prezentować wystawę w tych miejscowościach, do których dojeżdżają pociągi w biało-zielono-żółtych barwach Kolei Mazowieckich. Wierzą, że jubileuszowa wystawa rozbudzi ciekawość wśród osób, które podróżują koleją i zachęci do odwiedzenia Stacji Muzeum. - Wystawą 15 lat Kolei Mazowieckich chcemy zabrać Państwa w podróż do nieodległej przeszłości - mówi Bożena Żelazowska, pomysłodawczyni wystawy i jednocześnie pełnomocnik Stacji Muzeum. - Dla nas muzealników to historia bardzo współczesna, dla pasażerów dowód na to jak dynamicznie zmienia się sposób podróżowania, dla miłośników kolei szansa na przypomnienie sobie obrazów taboru sprzed niespełna dwóch dekad. Fotografie są jak wspomnienia. Kilkanaście takich wspomnień dokumentujących dzieje największego regionalnego przewoźnika w Polsce można oglądać na wystawie, która wyruszyła w podróż po Mazowszu.
Koleje Mazowieckie na fotografiach
- przeglad.jferlian
- 26.09.2019 18:56

Autor: fot. archiwum Stacja Muzeum
Data dodania:
26.09.2019 18:56
Reklama
Reklama
Reklama
KATALOG FIRM
- Budownictwo, dom i ogród
- Finanse
- Gastronomia i catering
- Kultura i Sztuka
- Komunikacja i Transport
- Komputery i Internet
- Zdrowie
- Agencje marketingowe & Reklama
- Motoryzacja
- Salony kosmetyczne, fryzjer
- Edukacja - przedszkola, szkoły, zajęcia dodatkowe
- Hotelarstwo - noclegi, sale, przyjęcia
- Sport & rekreacja
- Turystyka
- Media lokalne
- Galerie Handlowe
- Usługi

Napisz komentarz
Komentarze