Letnie kino „pod chmurką” w Górze Kalwarii zaprasza w każdy sierpniowy piątek wieczorem.
W tym roku Ośrodek Kultury w Górze Kalwarii zaprasza mieszkańców na pięć seansów kina plenerowego. Pierwszy odbył się 2 sierpnia. Mieszkańcy bawili się przy komedii „Wieczór gier”. 9 sierpnia nie obędzie się bez wzruszeń przy „Cudownym chłopaku” z Julią Roberts. W kolejne piątkowe wieczory zobaczymy jeszcze obsypaną nagrodami „Zimną wojnę”, „Córkę trenera” z Jackiem Braciakiem oraz biograficzną historię łyżwiarki figurowej ze świetną rolą Margot Robbie „Jestem najlepsza. Ja, Tonya”. Seanse odbywają się obok wieży strażackiej na tyłach kina „Uciecha” przy ul. ks. Sajny 14. Start o godzinie 20.30. Wstęp wolny.

Data dodania:
07.08.2019 03:49
Reklama
Reklama
Reklama
KATALOG FIRM
- Budownictwo, dom i ogród
- Finanse
- Gastronomia i catering
- Kultura i Sztuka
- Komunikacja i Transport
- Komputery i Internet
- Zdrowie
- Agencje marketingowe & Reklama
- Motoryzacja
- Salony kosmetyczne, fryzjer
- Edukacja - przedszkola, szkoły, zajęcia dodatkowe
- Hotelarstwo - noclegi, sale, przyjęcia
- Sport & rekreacja
- Turystyka
- Media lokalne
- Galerie Handlowe
- Usługi

Napisz komentarz
Komentarze