Zgodnie z tradycją obchody rocznicy wybuchu Powstania Warszawskiego odbędą się również obok Domu Zośki w Zalesiu Dolnym.
Tegoroczne rocznicowe spotkanie zaplanowane jest dziś, w niedzielę 4 sierpnia o godzinie 16.00. W ogrodzie Domu "Zośki" przy ul. Królowej Jadwigii 11 zaplanowano koncert Aleksandra Trąbczyńskiego do poezji Zbigniewa Herberta pt.“Czas Ciemnej Gwiazdy”. W programie znalazła się również Gawęda Historyczna i jak zawsze wspólne śpiewanie pieśni patriotycznych. Organizatorami spotkania są Fundacja “Dom Zośki” oraz Centrum Kultury w Piasecznie. Zapraszamy. Wstęp wolny.
Herbert i powstańcze piosenki w Domu "Zośki"
- przeglad.jferlian
- 04.08.2019 09:54

Data dodania:
04.08.2019 09:54
Reklama
Reklama
Reklama
KATALOG FIRM
- Budownictwo, dom i ogród
- Finanse
- Gastronomia i catering
- Kultura i Sztuka
- Komunikacja i Transport
- Komputery i Internet
- Zdrowie
- Agencje marketingowe & Reklama
- Motoryzacja
- Salony kosmetyczne, fryzjer
- Edukacja - przedszkola, szkoły, zajęcia dodatkowe
- Hotelarstwo - noclegi, sale, przyjęcia
- Sport & rekreacja
- Turystyka
- Media lokalne
- Galerie Handlowe
- Usługi

Napisz komentarz
Komentarze