Zawodniczki klubu MUKS Piaseczno swoją dobrą grą w pełni zasłużyły na wyróżnienie. Gratulujemy!
Jakiś czas temu zakończyły się rozgrywki najmłodszych koszykarek (rocznik 2008 i młodsze) na Mazowszu. Po rywalizacji grupowej, do fazy półfinałowej awansował zespół MUKS Piaseczno. Po bardzo emocjonującym meczu, podopieczne trenera Tomasza Rębisia, zwyciężyły w półfinale rozgrywek z ekipą Huraganu Wołomin 37:33 i awansowały do finałowej trójki rozgrywek.
Rozegrany 21 maja w Grodzisku finał, w którym uczestniczyły zespoły z Grodziska, Piaseczna i Łomży, był bardzo zacięty, dziewczyny walczyły o każdą piłkę. Ostatecznie koszykarki MUKS wróciły z brązowymi medalami i wielką radością z pierwszego sukcesu.

Autor: Fot. MUKS Piaseczno
Data dodania:
12.06.2019 00:22
Reklama
Reklama
Reklama
KATALOG FIRM
- Budownictwo, dom i ogród
- Finanse
- Gastronomia i catering
- Kultura i Sztuka
- Komunikacja i Transport
- Komputery i Internet
- Zdrowie
- Agencje marketingowe & Reklama
- Motoryzacja
- Salony kosmetyczne, fryzjer
- Edukacja - przedszkola, szkoły, zajęcia dodatkowe
- Hotelarstwo - noclegi, sale, przyjęcia
- Sport & rekreacja
- Turystyka
- Media lokalne
- Galerie Handlowe
- Usługi
Reklama

Napisz komentarz
Komentarze