W niedzielę fala kulminacyjna na Wiśle minęła Sandomierz. Prawdopodobnie we wtorek lub w środę dotrze do Warszawy.
Port w Królewskim Lesie, ostroga w Brzuminie, tama wojskowa w Górze Kalwarii oraz ostroga w Gassach są zalane.
Piaseczyńskie WOPR cały czas monitoruje sytuację.
- Stan wody cały czas się podnosi. Prosimy o nie zbliżanie się do wody, a tym bardziej o nie wchodzenie - informuje WOPR.
Dyrektor Rządowego Centrum Bezpieczeństwa podjął decyzję o wysłaniu SMS-owych ostrzeżeń - ALERTU RCB - do mieszkańców zagrożonych powiatów, w tym piaseczyńskiego.
- Uwaga! Fala wezbraniowa na Wiśle w woj. mazowieckim - kulminacja we wtorek i środę. Nie zbliżaj się do rzek - brzmi komunikat.
Fala kulminacyjna na Wiśle zbliża się do Góry Kalwarii
- przeglad.jgrela
- 27.05.2019 15:39

Autor: Tama wojskowa w Górze Kalwarii znalazła się pod wodą
Data dodania:
27.05.2019 15:39
Reklama
Reklama
Reklama
KATALOG FIRM
- Budownictwo, dom i ogród
- Finanse
- Gastronomia i catering
- Kultura i Sztuka
- Komunikacja i Transport
- Komputery i Internet
- Zdrowie
- Agencje marketingowe & Reklama
- Motoryzacja
- Salony kosmetyczne, fryzjer
- Edukacja - przedszkola, szkoły, zajęcia dodatkowe
- Hotelarstwo - noclegi, sale, przyjęcia
- Sport & rekreacja
- Turystyka
- Media lokalne
- Galerie Handlowe
- Usługi
Reklama

Napisz komentarz
Komentarze