Długo wyczekiwany GeoPiknik powraca! Coroczne święto studentów Wydziału Geodezji i Kartografii Politechniki Warszawskiej odbędzie 1 czerwca już po raz 22. Piknik tradycyjnie będzie miał miejsce na terenie Obserwatorium Astronomiczno-Geodezyjnym w Józefosławiu przy ul. Ogrodowej 2. Start imprezy o godzinie 13.00.
Jak zawsze każdy znajdzie coś dla siebie. W tym roku na najmłodszych oprócz dmuchanej zjeżdżalni i malowania twarzy czeka pokaz magika. Starsi uczestnicy będą zaś mogli wykazać swoje umiejętności w geodezyjnej grze terenowej czy paintballu laserowym.
Pasjonatom geodezji gorących emocji dostarczy udział w GeoOlimpiadzie czy konkursie centrowania. Ponadto, po raz kolejny studenci stoczą zacięty bój ze swoimi prowadzącymi i wykładowcami podczas turnieju piłki nożnej.
Nie zabraknie również smakołyków z grilla, wspólnego karaoke i zabawy tanecznej z DJ’em.
Więcej informacji o GeoPikniku pod linkiem:
https://www.facebook.com/events/403912257115921/
Organizatorzy tegorocznej edycji GeoPikniku: Wydziałowa Rada Samorządu Studentów Wydziału Geodezji i Kartografii, Stowarzyszenie Studentów Wydziału Geodezji i Kartografii "Geoida", Koło Naukowe Gospodarki Przestrzennej, Koło Naukowe Geodezji i Kartografii.

Data dodania:
10.05.2019 08:27
Reklama
Reklama
Reklama
KATALOG FIRM
- Budownictwo, dom i ogród
- Finanse
- Gastronomia i catering
- Kultura i Sztuka
- Komunikacja i Transport
- Komputery i Internet
- Zdrowie
- Agencje marketingowe & Reklama
- Motoryzacja
- Salony kosmetyczne, fryzjer
- Edukacja - przedszkola, szkoły, zajęcia dodatkowe
- Hotelarstwo - noclegi, sale, przyjęcia
- Sport & rekreacja
- Turystyka
- Media lokalne
- Galerie Handlowe
- Usługi

Napisz komentarz
Komentarze