W miniony weekend odbyła się VIII edycja Festiwalu Otwarte Ogrody w Zalesiu Dolnym.
Impreza zawitała do powiatu piaseczyńskiego w 2008 roku z inicjatywy członków Towarzystwa Przyjaciół Zalesia Dolnego. Już pierwsza edycja zdobyła wielu sympatyków, którzy co roku wracają do Zalesia Dolnego, by podziwiać piękne ogrody i porozmawiać z ich właścicielami. Na posesjach wystawiane są przedstawienia, mają miejsce koncerty i wystawy.
W tym roku atrakcji również nie zabrakło. Dużym powodzeniem cieszył się ogród Kolonii Artystycznej, gdzie Anna Faber i Alicja Horbowy zaprezentowały performance „Malowanie dźwiękiem harfy”. Publiczność zachwycała się improwizacją tańca butoh w wykonaniu Grażyny Chmielewskiej. Mieszkańcy chętnie zwiedzali ogród profesora Adama Myjaka. Nie zabrakło również atrakcji w domu „Zośki”. Koncert Kwartetu Aquamarine i przedstawienie Teatru po 20. przyciągnęły widownię z Piaseczna i okolic.

Data dodania:
01.09.2015 22:00
Reklama
Reklama
Reklama
KATALOG FIRM
- Budownictwo, dom i ogród
- Finanse
- Gastronomia i catering
- Kultura i Sztuka
- Komunikacja i Transport
- Komputery i Internet
- Zdrowie
- Agencje marketingowe & Reklama
- Motoryzacja
- Salony kosmetyczne, fryzjer
- Edukacja - przedszkola, szkoły, zajęcia dodatkowe
- Hotelarstwo - noclegi, sale, przyjęcia
- Sport & rekreacja
- Turystyka
- Media lokalne
- Galerie Handlowe
- Usługi
Reklama

Napisz komentarz
Komentarze