Przedszkolaki wreszcie uczą się i bawią w nowym przedszkolu w Baniosze.
Przeprowadzka gminnej placówki z pobliskiego Wilczynka była zaplanowana na początek bieżącego roku szkolnego. Niestety wykonawca nie zdążył w tym terminie zakończyć budowy. Kolejny planowany termin przypadał na listopad 2018 r., ale ujawnione przy odbiorze budynku zastrzeżenia wymagały poprawek. Na początku stycznia Urząd Gminy odebrał budynek i rozpoczęła się przeprowadzka. W nowym budynku przy ul. Kościelnej w Baniosze przedszkolaki pojawiły się 4 lutego.
Budynek dla 75 przedszkolaków kosztował gminę 2,6 mln złotych. Stary dworek w Wilczynku, w którym przez lata mieściło się przedszkole, objęty jest ochroną konserwatorską, co uniemożliwiało rozbudowę. Przy budowy nowej siedziby przedszkola gmina utwardziła też fragment ulicy Kościelnej.
Przedszkole ruszyło
- przeglad.jferlian
- 06.02.2019 05:00

Data dodania:
06.02.2019 05:00
Reklama
Reklama
Reklama
KATALOG FIRM
- Budownictwo, dom i ogród
- Finanse
- Gastronomia i catering
- Kultura i Sztuka
- Komunikacja i Transport
- Komputery i Internet
- Zdrowie
- Agencje marketingowe & Reklama
- Motoryzacja
- Salony kosmetyczne, fryzjer
- Edukacja - przedszkola, szkoły, zajęcia dodatkowe
- Hotelarstwo - noclegi, sale, przyjęcia
- Sport & rekreacja
- Turystyka
- Media lokalne
- Galerie Handlowe
- Usługi
Reklama

Napisz komentarz
Komentarze