Po frytki i hamburgera będzie bliżej. Restauracja McDonald’s powinna ruszyć pod koniec roku.
Pierwsza w Górze Kalwarii restauracja amerykańskiej sieci fastfood powstanie przy budowanej właśnie obwodnicy. Lokal ma powstać przy ul. Wojska Polskiego w okolicach zjazdu na Czersk.
- Mamy zabezpieczoną działkę, budowa potrwa około 4 miesięcy od uprawomocnienia decyzji – mówi Dominik Szulowski z Biura Prasowego McDonald’s. – Planujemy otwarcie równolegle z zakończeniem budowy obwodnicy – dodaje. A to z kolei zapowiadane jest na koniec 2019 roku. Jeśli nie będzie żadnych opóźnień, miłośnicy frytek, hamburgerów i lodów z „Maca” będą mogli się nimi raczyć bez wyjeżdżania do sąsiednich miejscowości.
McDonald’s przy obwodnicy
- przeglad.jferlian
- 31.01.2019 12:28

Data dodania:
31.01.2019 12:28
Reklama
Reklama
Reklama
KATALOG FIRM
- Budownictwo, dom i ogród
- Finanse
- Gastronomia i catering
- Kultura i Sztuka
- Komunikacja i Transport
- Komputery i Internet
- Zdrowie
- Agencje marketingowe & Reklama
- Motoryzacja
- Salony kosmetyczne, fryzjer
- Edukacja - przedszkola, szkoły, zajęcia dodatkowe
- Hotelarstwo - noclegi, sale, przyjęcia
- Sport & rekreacja
- Turystyka
- Media lokalne
- Galerie Handlowe
- Usługi
Reklama

Napisz komentarz
Komentarze