Zawodnicy KS Konstancin i Laury Chylice rozpoczęli okres przygotowawczy przed rundą wiosenną. Formę będę budować m.in. w meczach sparingowych.
Czas wolny dobiegł końca, a teraz przed piłkarzami ciężka praca. KS Konstancin rozpoczął treningi 7 stycznia. Zawodnicy będą pracować nad formą, a ważnym elementem przygotowań będą spotkania sparingowe. Zespół z Konstancina nie będzie próżnował. Drużyna ma zaplanowane sparingi z Mazurem Karczew, Advitem Wiązowna, Milanem Milanówek, Jednością Warszawa, Markovią Marki, KS-em Blizne Babice, Naprzodem Stare Babice, Koroną Warszawa, Okęciem Warszawa oraz SRT Halinów.
Wiosną KS Konstancin czeka walka o opuszczenie ostatniego, 16. miejsca w tabeli ligi okręgowej. Jesienią ekipa wygrała zaledwie trzy spotkania i zanotowała 13 porażek.
Trochę dłużej odpoczywali piłkarze Laury Chylice, którzy do treningów wrócili 15 stycznia. Zespół zaplanował osiem gier sparingowych. Pierwsza już 26 stycznia, a rywalem będzie ekipa Legii Warszawa, występująca w Centralnej Lidze Juniorów. Kolejnymi rywalami Laury będą: KS Warka, KS Raszyn, Mazowsze Grójec, Huragan Wołomin, Unia Warszawa, Sparta Jazgarzew, Marcovia Marki.
Po rundzie jesiennej drużyna z Chylic zajmuje 5. miejsce w lidze okręgowej i do prowadzącego AP Żyrardów traci 12 punktów.

Autor: Fot. pixabay
Data dodania:
16.01.2019 05:00
Reklama
Reklama
Reklama
KATALOG FIRM
- Budownictwo, dom i ogród
- Finanse
- Gastronomia i catering
- Kultura i Sztuka
- Komunikacja i Transport
- Komputery i Internet
- Zdrowie
- Agencje marketingowe & Reklama
- Motoryzacja
- Salony kosmetyczne, fryzjer
- Edukacja - przedszkola, szkoły, zajęcia dodatkowe
- Hotelarstwo - noclegi, sale, przyjęcia
- Sport & rekreacja
- Turystyka
- Media lokalne
- Galerie Handlowe
- Usługi
Reklama

Napisz komentarz
Komentarze