Jutro (5 grudnia) o godz. 14.30 pod ratuszem w Konstancinie-Jeziornie odbędzie się pikieta w obronie Łąk Oborskich. O godz. 15.00 rozpocznie się odroczona sesja nadzwyczajna, zwołana przez burmistrza Kazimierza Jańczuka w celu podjęcia uchwały w sprawie odmowy uzgodnienia projektu uchwały Sejmiku Województwa Mazowieckiego w sprawie Chojnowskiego Parku Krajobrazowego.
Organizatorzy pikiety, Partia Zieloni oraz mieszkańcy Konstancina-Jeziorny uważają, że podjęcie tej uchwały otwiera drogę do inwestycji na obszarze Łąk Oborskich, części otuliny rezerwatu „Łęgi Oborskie”: parking, targowisko, osiedle domów jednorodzinnych, pole golfowe.
Pikieta w obronie Łąk Oborskich
- przeglad.redakcja
- 04.12.2018 12:21
Data dodania:
04.12.2018 12:21
Reklama
Reklama
Reklama
KATALOG FIRM
- Budownictwo, dom i ogród
- Finanse
- Gastronomia i catering
- Kultura i Sztuka
- Komunikacja i Transport
- Komputery i Internet
- Zdrowie
- Agencje marketingowe & Reklama
- Motoryzacja
- Salony kosmetyczne, fryzjer
- Edukacja - przedszkola, szkoły, zajęcia dodatkowe
- Hotelarstwo - noclegi, sale, przyjęcia
- Sport & rekreacja
- Turystyka
- Media lokalne
- Galerie Handlowe
- Usługi
Reklama

Napisz komentarz
Komentarze