Tenis stołowy królował w sali Gminnego Ośrodka Sportu i Rekreacji, gdzie rozegrano III turniej Grand Prix Piaseczna. W zawodach wzięło udział ponad 120 sportowców.
Grand Prix Piaseczna to wydarzenie cieszące się uznaniem sympatyków tenisa stołowego. W zawodach może wystartować każdy, bez względu na wiek. Rywalizacja odbywa się w ośmiu kategoriach: dzieci, juniorzy, amatorzy, kobiety, gry podwójne, dzieci-PRO, juniorzy-PRO oraz open. Warto dodać, że w tych trzech ostatnich startują gracze posiadający licencję Polskiego Związku Tenisa Stołowego.
3 listopada do rywalizacji przystąpiło 126 tenisistów. W kategorii dzieci niesamowicie zaprezentowała się Julia Balcerzak, która wygrała trzeci turniej z rzędu! Wśród juniorów drugi triumf na swoim koncie zapisał Kamil Pyszek. Jarosław Okruch wygrał październikowe zmagania, jednak w listopadzie w pojedynku amatorów pokonał go Rafał Suszycki. Ten ostatni musiał jednak w finale uznać wyższość Damiana Świerczka, zwycięzcy ubiegłorocznej edycji.
Ponadto zwycięzcami zostali: Anna Trzaskowska (kobiety), Igor Murasicki (dzieci-PRO), Mateusz Burakowski (junior-PRO) oraz Reinhold Utri i Adam Kępa (gra podwójna).
Kolejny turniej Grand Prix Piaseczna zostanie rozegrany 8 grudnia.

Autor: fot. pixabay.com
Data dodania:
06.11.2018 23:37
Reklama
Reklama
Reklama
KATALOG FIRM
- Budownictwo, dom i ogród
- Finanse
- Gastronomia i catering
- Kultura i Sztuka
- Komunikacja i Transport
- Komputery i Internet
- Zdrowie
- Agencje marketingowe & Reklama
- Motoryzacja
- Salony kosmetyczne, fryzjer
- Edukacja - przedszkola, szkoły, zajęcia dodatkowe
- Hotelarstwo - noclegi, sale, przyjęcia
- Sport & rekreacja
- Turystyka
- Media lokalne
- Galerie Handlowe
- Usługi
Reklama

Napisz komentarz
Komentarze