Od zwycięstwa rywalizację w nowym sezonie Polskiej Ligi Koszykówki na Wózkach rozpoczęli zawodnicy IKS GTM Konstancin, którzy pokonali KS Pacum Scyzory Kielce 74:40.
Gospodarze mogli czuć obawy przed rozpoczęciem meczu. Przed sezonem w turniejach towarzyskich w Kielcach zajmowali drugie miejsca, a ich pogromcami był właśnie zespół Pactum Scyzory.
Nadszedł czas na rewanż. Starcie w Konstancinie lepiej rozpoczęli gospodarze, którzy wygrali pierwszą kwartę 15:10. Z upływem czasu przewaga IKS GTM rosła. Na półmetku koszykarze z Konstancina prowadzili 34:20. W trzeciej kwarcie gospodarze nie pozwolili przyjezdnym na zbyt wiele i powiększyli przewagę o 14 punktów – 55:27. Drużyna z Konstancina dominowała na każdej płaszczyźnie; prezentowała się pewnie, grała skutecznie w ataku i w obronie. Ton grze nadawał Tyburowski, który rzucił 29 punktów.
IKS GTM Konstancin – KS PACTUM Scyzory Kielce 74:40 (15:10, 19:10, 21:7, 19:13).
Udany początek
- przeglad.aszpruda
- 06.11.2018 23:29
Data dodania:
06.11.2018 23:29
Reklama
Reklama
Reklama
KATALOG FIRM
- Budownictwo, dom i ogród
- Finanse
- Gastronomia i catering
- Kultura i Sztuka
- Komunikacja i Transport
- Komputery i Internet
- Zdrowie
- Agencje marketingowe & Reklama
- Motoryzacja
- Salony kosmetyczne, fryzjer
- Edukacja - przedszkola, szkoły, zajęcia dodatkowe
- Hotelarstwo - noclegi, sale, przyjęcia
- Sport & rekreacja
- Turystyka
- Media lokalne
- Galerie Handlowe
- Usługi
Reklama

Napisz komentarz
Komentarze