Piękna, słoneczna pogoda towarzyszyła tym razem biegaczom, którzy wystartowali w V Biegu św. Franciszka w Prażmowie. Przełajowy bieg jest organizowany w okolicach 4 października, kiedy w kościele katolickim wspomina się św. Franciszka z Asyżu, patrona zwierząt. Z tej racji tego dnia obchodzimy Światowy Dzień Zwierząt. Tradycyjnie już w tym organizowanym przez Stowarzyszenie Kondycja biegu zawodnicy mogą wystartować wraz ze swoimi psami. W sobotę 6 października zorganizowano trzy starty: bieg dzieci na 500 metrów, bieg młodzieży na 1500 metrów oraz bieg główny na dystansie 5 kilometrów. Przed startem okazało się, że w pobliżu startu i mety można spotkać szerszenie. Ze względów bezpieczeństwa więc lekko skrócono trasę. Na mecie na wszystkich czekały medale, a na najlepszych piękne statuetki oraz nagrody. I te małe, i te całkiem spore czworonogi dzielnie przebiegły dystans ze swoimi właścicielami. Zwycięskie psy w nagrodę otrzymały wielki wór suchej karmy.
Pobiegli z psami i bez
- przeglad.jferlian
- 10.10.2018 04:00

Data dodania:
10.10.2018 04:00
Reklama
Reklama
Reklama
KATALOG FIRM
- Budownictwo, dom i ogród
- Finanse
- Gastronomia i catering
- Kultura i Sztuka
- Komunikacja i Transport
- Komputery i Internet
- Zdrowie
- Agencje marketingowe & Reklama
- Motoryzacja
- Salony kosmetyczne, fryzjer
- Edukacja - przedszkola, szkoły, zajęcia dodatkowe
- Hotelarstwo - noclegi, sale, przyjęcia
- Sport & rekreacja
- Turystyka
- Media lokalne
- Galerie Handlowe
- Usługi
Reklama

Napisz komentarz
Komentarze