W ostatnią sobotę 10 grudnia o godz. 16.00 doszło do uroczystego otwarcia lodowiska w Lesznowoli przy ul. Szkolnej 6 (stadion Lesznowoli). Na otwarciu stawili się przedstawiciele najwyższych władz samorządowych gminy Lesznowola, na czele z panią wójt – Marią Jolantą Batycką-Wąsik oraz Rafałem Skorkiem – dyrektorem Centrum Sportu w Gminie Lesznowola. Specjalnym gościem była znana polska panczenistka Erwina Ryś-Ferens. Otwarcie zostało uświetnione przez pokazy grupy Wally Ice Story. Padający deszcz i względy bezpieczeństwa nie pozwoliły przybyłym mieszkańcom wypróbować osobiście lodowiska, w związku z tym wszyscy otrzymali bezpłatne bilety wstępu na lodowisko w wybranym przez siebie terminie. Na przybyłych mieszkańców czekała także gorąca czekolada.
Lodowisko jest czynne przez cały tydzień, od poniedziałku do piątku od godz. 16.00 do 22.00 (dla grup zorganizowanych od 8-15), a w weekendy i święta od godz. 10.30 do 22.00. Lodowisko ma sztuczne oświetlenie i jest zaopatrzone w wypożyczalnię łyżew; cena biletu ulgowego to 4 zł, a normalnego 6 zł, wypożyczenie łyżew to z kolei koszt 5 zł (szczegółowe informacje na oficjalnej stronie internetowej gminy).

Data dodania:
14.12.2016 07:09
Reklama
Reklama
Reklama
KATALOG FIRM
- Budownictwo, dom i ogród
- Finanse
- Gastronomia i catering
- Kultura i Sztuka
- Komunikacja i Transport
- Komputery i Internet
- Zdrowie
- Agencje marketingowe & Reklama
- Motoryzacja
- Salony kosmetyczne, fryzjer
- Edukacja - przedszkola, szkoły, zajęcia dodatkowe
- Hotelarstwo - noclegi, sale, przyjęcia
- Sport & rekreacja
- Turystyka
- Media lokalne
- Galerie Handlowe
- Usługi
Reklama

Napisz komentarz
Komentarze