W piątek 11 listopada obchodziliśmy Święto Niepodległości.
W Piasecznie z tej okazji odprawiono mszę świętą o godz. 9.00 w Kościele św. Anny. O godz. 10.00 rozpoczęły się uroczystości przed Ratuszem. Głos zabrał m.in. starostwa powiatu piaseczyńskiego, Wojciech Ołdakowski. Potem delegacje złożyły wiązanki pod tablicą upamiętniającą marszałka Józefa Piłsudskiego. Wśród gości znalazła się również delegacja z Ukrainy, która przebywa z wizytą w powiecie. O godz. 11.00 odbył się natomiast piknik niepodległościowy i defilada „Polskie drogi do niepodległości”, którą przygotowała grupa rekonstrukcyjna Szare Szeregi. Mieszkańcy mogli podziwiać stroje z różnych epok historycznych związane z walką o wolność kraju. Podczas pikniku była również możliwość obejrzenia wystawy broni z różnych epok i repliki pancernego forda T.

Data dodania:
16.11.2016 06:04
Reklama
Reklama
Reklama
KATALOG FIRM
- Budownictwo, dom i ogród
- Finanse
- Gastronomia i catering
- Kultura i Sztuka
- Komunikacja i Transport
- Komputery i Internet
- Zdrowie
- Agencje marketingowe & Reklama
- Motoryzacja
- Salony kosmetyczne, fryzjer
- Edukacja - przedszkola, szkoły, zajęcia dodatkowe
- Hotelarstwo - noclegi, sale, przyjęcia
- Sport & rekreacja
- Turystyka
- Media lokalne
- Galerie Handlowe
- Usługi
Reklama

Napisz komentarz
Komentarze