To już IX edycja Festiwalu Otwarte Ogrody w Zalesiu Dolnym. Impreza zawitała do powiatu piaseczyńskiego w 2008 roku z inicjatywy członków Towarzystwa Przyjaciół Zalesia Dolnego. Już pierwsza edycja zdobyła wielu sympatyków, którzy co roku wracają do Zalesia Dolnego, by podziwiać piękne ogrody i porozmawiać z ich właścicielami. Na posesjach wystawiane są przedstawienia, mają miejsce koncerty i wystawy. Festiwal Otwarte Ogrody to wydarzenie integrujące społeczeństwo lokalne Zalesia Dolnego i okolic. Wydarzenie ma charakter kulturalny i edukacyjny. Dzięki niemu w przystępny sposób pokazuje się historię Zalesia, ciekawe miejsca i interesujących ludzi. Posesje wybierane na Otwarte Ogrody związane są z historią miasta-lasu. Podczas Festiwalu najciekawsze jest to, że zamknięte, na co dzień prywatne posesje otwierają się na zwiedzających, na artystów i widzów.
W tym roku Festiwal odbędzie się 27-28 sierpnia. W programie imprezy są m.in. wspomnienia o rodzinie prymasa Wyszyńskiego, warsztaty ilustratorskie z Józefem Wilkoniem, koncert z okazji 25-lecia Towarzystwa Przyjaciół Zalesia Dolnego, wystawy czy spotkanie z ćwiczeniami Qigong.

Data dodania:
17.08.2016 09:11
Reklama
Reklama
Reklama
KATALOG FIRM
- Budownictwo, dom i ogród
- Finanse
- Gastronomia i catering
- Kultura i Sztuka
- Komunikacja i Transport
- Komputery i Internet
- Zdrowie
- Agencje marketingowe & Reklama
- Motoryzacja
- Salony kosmetyczne, fryzjer
- Edukacja - przedszkola, szkoły, zajęcia dodatkowe
- Hotelarstwo - noclegi, sale, przyjęcia
- Sport & rekreacja
- Turystyka
- Media lokalne
- Galerie Handlowe
- Usługi
Reklama

Napisz komentarz
Komentarze