Jak informuje asp. Magdalena Gąsowska z Komendy Powiatowej Policji w Piasecznie, do zdarzenia doszło przed północą. - 49-latek prawdopodobnie nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze i uderzył w słup energetyczny, który stał tuż przy przystanku. Ten również został uszkodzony poinformowała rzeczniczka prasowa. - Okazało się, że był nietrzeźwy.
Mężczyzna miał blisko dwa promile alkoholu w organizmie. W wyniku zdarzenia z obrażeniami trafił do szpitala. - Wkrótce odpowie za spowodowanie zagrożenia bezpieczeństwa oraz kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości - dodała asp. Gąsowska.

Skutki zdarzenia usuwali m.in. strażacy z OSP Prace Małe.
CZYTAJ TEŻ:





![Tłumy w kolejce pod nowym sklepem Agata w Mysiadle – otwarcie przyciągnęło masę osób [WIDEO] Tłumy w kolejce pod nowym sklepem Agata w Mysiadle – otwarcie przyciągnęło masę osób [WIDEO]](https://static2.przegladpiaseczynski.pl/data/articles/sm-16x9-tlumy-w-kolejce-pod-nowym-sklepem-agata-w-mysiadle-otwarcie-przyciagnelo-mase-osob-1772117059.jpg)


















Napisz komentarz
Komentarze