Osoby poszukiwane do odbycia zasądzonych im wyroków, nigdy nie czekają na policjantów w swoich miejscach zamieszkania. Często zmieniają miejsca pobytu, niejednokrotnie ukrywają się całymi latami. Pewne jest jedno - funkcjonariusze zawsze swoje czynności prowadzą do skutku. I ten skutek dla takich osób jest zaskakujący, nagły i niespodziewany.
Tak również było tym razem kiedy 39-latka prosto z lotnika musiała udać się w kolejną podróż.. tym razem do zakładu karnego.
Niczego nie świadoma kobieta wracała właśnie z podróży i zupełnie się nie spodziewała tego, że na lotnisku zostanie "powitana" przez funkcjonariuszy piaseczyńskiego wydziału kryminalnego, którzy zabiorą ją w koleją podróż. Decyzją Sądu Rejonowego w Piszu, 39-latka ponad 1,5 roku będzie musiała spędzić w zakładzie karnym odbywając karę pozbawienia wolności za popełnione przestępstwo oszustwa.
Kobieta została zatrzymana, a następnie trafiła do jednostki penitencjarnej.
Czytaj też:



![[NOWE INFORMACJE] Makabryczna zbrodnia w Raszynie! Zamordował byłą żonę, a później odebrał sobie życie na cmentarzu w Prażmowie [NOWE INFORMACJE] Makabryczna zbrodnia w Raszynie! Zamordował byłą żonę, a później odebrał sobie życie na cmentarzu w Prażmowie](https://static2.przegladpiaseczynski.pl/data/articles/sm-16x9-nowe-informacje-makabryczna-zbrodnia-w-raszynie-zamordowal-byla-zone-a-pozniej-odebral-sobie-zy-1778255434.jpg)





















Napisz komentarz
Komentarze