Młodzi polscy tancerze z Piaseczna nie dali szans konkurencji na mistrzostwach świata w tańcu sportowym.
W dniach 25-29 maja we Włoszech w miejscowości Bressanone odbyła się czternasta edycja mistrzostw świata w tańcu sportowym. Organizatorem była Międzynarodowa Federacja Tańca (IDF). Pierwszego dnia imprezy nastąpiła ceremonia otwarcia, a przez kolejne dni młodzi utalentowani tancerze z całego świata rywalizowali o tytuły mistrzowskie na trzech profesjonalnie przygotowanych salach. Mistrzostwa zostały rozegrane we wszystkich kategoriach tańca sportowego między innymi w takich jak: Dance Show, Hip Hop. Disco Dance, Disco Dance Freestyle . Zawodnicy prezentowali swoje umiejętności w solo, duetach, parach, mini formacjach i formacjach, Ogromny sukces odnieśli Polacy z Klubu Sportowego Grawitacja. Do Kadry Polski z Piaseczyńskiego Klubu zakwalifikowały się trzy formacje, dwie mini formacje, duety i soliści łącznie 62 osoby.
Zawodnicy z Piaseczna siedemnaście razy stawali na pierwszym stopniu podium, wielokrotnie zdobywali również drugie oraz trzecie miejsce, zostawiając w tyle rywali. Zawodnikom oraz trenerom serdecznie gratulujemy!

Data dodania:
01.06.2016 05:58
Reklama
Reklama
Reklama
KATALOG FIRM
- Budownictwo, dom i ogród
- Finanse
- Gastronomia i catering
- Kultura i Sztuka
- Komunikacja i Transport
- Komputery i Internet
- Zdrowie
- Agencje marketingowe & Reklama
- Motoryzacja
- Salony kosmetyczne, fryzjer
- Edukacja - przedszkola, szkoły, zajęcia dodatkowe
- Hotelarstwo - noclegi, sale, przyjęcia
- Sport & rekreacja
- Turystyka
- Media lokalne
- Galerie Handlowe
- Usługi
Reklama

Napisz komentarz
Komentarze