Jutro pojedziemy za darmo obsługiwanymi przez stołeczny ZTM środkami komunikacji publicznej.
Taką decyzję podjął prezydent Warszawy Rafał Trzaskowski.
- Zdecydowałem, że 27 września, czyli ostatni dzień Strajku Klimatycznego będzie jednocześnie dniem bezpłatnej komunikacji miejskiej w Warszawie – napisał na Twitterze. - Każdy z nas wybierając transport publiczny robi dobry uczynek dla przyszłości naszej planety i dla zdrowia naszych dzieci.
Bezpłatne przejazdy dotyczą transportu lokalnego organizowanego przez miasto stołeczne Warszawa w pierwszej i drugiej strefie biletowej.
Transportem publicznym za darmo
- przeglad.jferlian
- 26.09.2019 15:26

Data dodania:
26.09.2019 15:26
Reklama
Reklama
Reklama
KATALOG FIRM
- Budownictwo, dom i ogród
- Finanse
- Gastronomia i catering
- Kultura i Sztuka
- Komunikacja i Transport
- Komputery i Internet
- Zdrowie
- Agencje marketingowe & Reklama
- Motoryzacja
- Salony kosmetyczne, fryzjer
- Edukacja - przedszkola, szkoły, zajęcia dodatkowe
- Hotelarstwo - noclegi, sale, przyjęcia
- Sport & rekreacja
- Turystyka
- Media lokalne
- Galerie Handlowe
- Usługi

Napisz komentarz
Komentarze