Rondo w Gołkowie jest już w pełni przejezdne. Niebawem zaczną się jednak kolejne utrudnienia.
Jeśli chodzi o ruch samochodowy, to rondo w Gołkowie zostało już oddane do normalnego użytku. Ruch odbywa się z wszystkich kierunków, ale należy się jeszcze liczyć z pewnymi utrudnieniami związanymi z pracami wykończeniowymi prowadzonymi na poboczach. Wciąż konieczne jest dokończenie ciągów pieszo-rowerowych, prace porządkowe i przeniesienie kapliczki w nowe miejsce.
- Kapliczka stanie na pasie zieleni tak, by dostęp do niej był ułatwiony – zapewnia starosta Ksawery Gut. Przy okazji uprzedza, że w najbliższych dniach rozpoczną się z kolei prace budowlane w ulicy Głównej w Gołkowie, w związku z tym należy się przygotować na kolejne utrudnienia drogowe. Przebudowa ul. Głównej ma się zakończyć w październiku.

Data dodania:
07.09.2019 13:23
Reklama
Reklama
Reklama
KATALOG FIRM
- Budownictwo, dom i ogród
- Finanse
- Gastronomia i catering
- Kultura i Sztuka
- Komunikacja i Transport
- Komputery i Internet
- Zdrowie
- Agencje marketingowe & Reklama
- Motoryzacja
- Salony kosmetyczne, fryzjer
- Edukacja - przedszkola, szkoły, zajęcia dodatkowe
- Hotelarstwo - noclegi, sale, przyjęcia
- Sport & rekreacja
- Turystyka
- Media lokalne
- Galerie Handlowe
- Usługi

Napisz komentarz
Komentarze