CBA wręczyło wójt Lesznowoli decyzję prokuratora o zakazie wykonywania czynności służbowych.
O fakcie tym poinformowała mieszkańców sama wójt Maria Jolanta Batycka-Wąsik w komunikacie umieszczonym na stronie internetowej gminy.
- W poniedziałek, 15 lipca 2019 r. wróciłam szczęśliwa do pracy. Jednak moja radość nie trwała długo. Od rana w Urzędzie czekali już na mnie funkcjonariusze CBA, żeby wręczyć mi kolejne postanowienie Prokuratury wydane 12 lipca 2019 r. (czyli w dniu ogłoszenia postanowienia Sądu o braku podstaw do tymczasowego aresztowania) – napisała wójt Lesznowoli. - Oznacza to, że nadal pełnię funkcję Wójta Gminy Lesznowola, gdyż to Mieszkańcy zdecydowali o moim wyborze, jednakże nie mogę między innymi podpisywać decyzji administracyjnych czy też innych pism – informuje. Zadania te będzie realizować zastępca wójta Iwona Pajewska-Iszczyńska. Maria Jolanta Batycka-Wąsik poinformowała również, że przygotowywane jest zażalenie na decyzję prokuratury.
Wójt z zakazem wykonywania czynności służbowych
- przeglad.jferlian
- 18.07.2019 11:52

Data dodania:
18.07.2019 11:52
Reklama
Reklama
Reklama
KATALOG FIRM
- Budownictwo, dom i ogród
- Finanse
- Gastronomia i catering
- Kultura i Sztuka
- Komunikacja i Transport
- Komputery i Internet
- Zdrowie
- Agencje marketingowe & Reklama
- Motoryzacja
- Salony kosmetyczne, fryzjer
- Edukacja - przedszkola, szkoły, zajęcia dodatkowe
- Hotelarstwo - noclegi, sale, przyjęcia
- Sport & rekreacja
- Turystyka
- Media lokalne
- Galerie Handlowe
- Usługi

Napisz komentarz
Komentarze