Całe rodziny doskonale bawiły się podczas piaseczyńskich obchodów Dnia Strażaka.
Uroczystości związane z obchodami Dnia Strażaka rozpoczęła msza w kościele św. Anny w Piasecznie. Po niej nastąpiła część oficjalna, w której władze zarówno Powiatowej Komendy Państwowej Straży Pożarnej, jak i Ochotniczej Straży Pożarnej podziękowały strażakom za ich ofiarną pracę na rzecz ratowania zdrowia, życia i mienia mieszkańców. Podziękowania zostały skierowane również do obecnych na uroczystości reprezentantów władz gminy za udzielane wsparcie finansowe oraz dbanie o zakup sprzętu dla OSP. Strażakom i ich rodzinom podziękował również burmistrz Piaseczna Daniel Putkiewicz. Po części oficjalnej zaś na parkingu obok Urzędu Gminy rozpoczął się strażacki piknik, podczas którego na małych i dużych czekało mnóstwo atrakcji, m.in. ścianka wspinaczkowa, basen z pianą, zadymiony namiot, zajęcia z udzielania pierwszej pomocy, możliwość ugaszenia „pożaru” czy rozcięcia wraku samochodu. Z możliwości przyjrzenia się z bliska wozom strażackim i podjęcia różnych wyzwań korzystały całe rodziny.

Data dodania:
15.05.2019 04:00
Reklama
Reklama
Reklama
KATALOG FIRM
- Budownictwo, dom i ogród
- Finanse
- Gastronomia i catering
- Kultura i Sztuka
- Komunikacja i Transport
- Komputery i Internet
- Zdrowie
- Agencje marketingowe & Reklama
- Motoryzacja
- Salony kosmetyczne, fryzjer
- Edukacja - przedszkola, szkoły, zajęcia dodatkowe
- Hotelarstwo - noclegi, sale, przyjęcia
- Sport & rekreacja
- Turystyka
- Media lokalne
- Galerie Handlowe
- Usługi

Napisz komentarz
Komentarze