Na orliku zgromadziło się aż 20 amatorskich drużyn piłki nożnej.
W ostatnią niedzielę na boisku przy ulicy Kalwaryjskiej odbył się turniej piłkarski Góra Kalwaria Cup 2017. Organizatorem imprezy było Copa Football przy wsparciu gminy. Część dochodu z wpisowego miała wspomóc piaseczyńską Fundację Dla Dzieci, która pomaga naszym mieszkańcom.
W spotkaniach rywalizowało aż 20 amatorskich zespołów z różnych miejscowości na Mazowszu – między innymi z Warszawy, Legionowa, Kozienic, Mszczonowa oraz z miasta-gospodarza, czyli Góry Kalwarii. Mecze rozgrywane były w czterech grupach od rana do wieczora. Zawodnicy – choć amatorzy – zaprezentowali naprawdę wysokie umiejętności i zaangażowanie (nikt nie odstawiał nogi). W finale Kanonierzy pokonali zespół Młodych Wilków, trzecie miejsce przypadło zaś ekipie Albicelestes Calvaria.

Data dodania:
26.04.2017 05:20
Reklama
Reklama
Reklama
KATALOG FIRM
- Budownictwo, dom i ogród
- Finanse
- Gastronomia i catering
- Kultura i Sztuka
- Komunikacja i Transport
- Komputery i Internet
- Zdrowie
- Agencje marketingowe & Reklama
- Motoryzacja
- Salony kosmetyczne, fryzjer
- Edukacja - przedszkola, szkoły, zajęcia dodatkowe
- Hotelarstwo - noclegi, sale, przyjęcia
- Sport & rekreacja
- Turystyka
- Media lokalne
- Galerie Handlowe
- Usługi
Reklama

Napisz komentarz
Komentarze