W turnieju wzięło udział łącznie 36 drużyn z całej Polski.
W ostatni weekend odbył się II Ogólnopolski i Międzynarodowy Turniej Piłki Ręcznej Dziewcząt i Chłopców Piaseczno Cup 2017. Zawody rozgrywano na czterech halach sportowych w Piasecznie: w Gimnazjum nr 2 im. Jana Pawła II, Szkole Podstawowej nr 1, Szkole Podstawowej nr 5 im. Krzysztofa Kamila Baczyńskiego oraz w hali w Gminnego Ośrodka Sportu i Rekreacji. Od piątku do niedzieli na boiskach rywalizowało łącznie 36 zespołów (550 uczestników), a wśród nich między innymi: Kadra Województwa Lubelskiego, AZS AWF Warszawa, ukraiński Łuck, Vive Tauron Kielce, Wisła Płock oraz gospodarze turnieju, czyli KS Victoria Piaseczno. Ogółem rozegrano 108 spotkań, w których padło 3 491 bramek.
W kategorii młodziczek zwyciężyły zawodniczki klubu GTPR Vistal Gdynia. Wśród młodzików najlepsi okazali się szczypiorniści zespołu SPR Wybrzeże Gdańsk, a rywalizację juniorów młodszych wygrali gracze Vive Tauron Kielce. Victoria Piaseczno zajęła kolejno: ósme, ósme oraz siódme miejsce.

Data dodania:
29.03.2017 05:56
Reklama
Reklama
Reklama
KATALOG FIRM
- Budownictwo, dom i ogród
- Finanse
- Gastronomia i catering
- Kultura i Sztuka
- Komunikacja i Transport
- Komputery i Internet
- Zdrowie
- Agencje marketingowe & Reklama
- Motoryzacja
- Salony kosmetyczne, fryzjer
- Edukacja - przedszkola, szkoły, zajęcia dodatkowe
- Hotelarstwo - noclegi, sale, przyjęcia
- Sport & rekreacja
- Turystyka
- Media lokalne
- Galerie Handlowe
- Usługi
Reklama

Napisz komentarz
Komentarze