Na rozgrywanych w dniach 11-13 lutego w Toruniu Halowych Mistrzostwach Polski U-18 i U-20 duży sukces odniosły zawodniczki piaseczyńskiego Stowarzyszenia Rekreacyjno-Sportowego „Kondycja”. W pierwszym dniu mistrzostw w biegu na 1500 metrów kobiet brązowy medal z wynikiem 4:45.02 zdobyła Aleksandra Płocińska. Dzień później na drugim stopniu podium stanęła Oliwia Malmon, która wywalczyła srebro na dystansie 800 metrów (czas: 2:13.62).
– To był dopiero czwarty start na 800 metrów Oliwii, w ubiegłym roku była szósta na 400 metrów, a tu taka niespodzianka. Ola natomiast to ubiegłoroczna brązowa medalistka w biegu na 1500 metrów na otwartym stadionie juniorek młodszych. Na hali w starszej kategorii wywalczyła też brąz. Jesteśmy dumni, że Piaseczno może mieć aż dwie medalistki Mistrzostw Polski w jednych mistrzostwach – powiedział nam Prezes Stowarzyszenia Kondycja Wiesław Paradowski.
Obu zawodniczkom, a także kadrze trenerskiej, gratulujemy sukcesów!

Data dodania:
15.02.2017 06:35
Reklama
Reklama
Reklama
KATALOG FIRM
- Budownictwo, dom i ogród
- Finanse
- Gastronomia i catering
- Kultura i Sztuka
- Komunikacja i Transport
- Komputery i Internet
- Zdrowie
- Agencje marketingowe & Reklama
- Motoryzacja
- Salony kosmetyczne, fryzjer
- Edukacja - przedszkola, szkoły, zajęcia dodatkowe
- Hotelarstwo - noclegi, sale, przyjęcia
- Sport & rekreacja
- Turystyka
- Media lokalne
- Galerie Handlowe
- Usługi
Reklama

Napisz komentarz
Komentarze