W weekend odbędzie się akcja „Krew oddaję – życie daję”. Wydarzenie odbędzie się 22 listopada 2025 roku na terenie Szkoły Podstawowej im. Janusza Korczaka w Józefosławiu, przy ul. Kameralnej 11.
– Akcja przyczyni się m. in.: do integracji społeczności lokalnej, wzmocnienia solidarności i empatii społecznej, edukacji i promowaniu zdrowego stylu życia, a przede wszystkim do ratowania życia i zdrowia - informuje podstawówka.
Osoby, które zdecydują się wziąć udział w akcji, powinny odpowiednio się przygotować. Przed oddaniem krwi zaleca się spożycie lekkiego posiłku i picie wody, unikanie alkoholu oraz zabranie dokumentu tożsamości ze zdjęciem. W czasie akcji obecny będzie wykwalifikowany personel medyczny, który zapewni bezpieczeństwo i pomoc w całym procesie oddawania krwi.




![Bunt przeciwko burmistrzowi Wiśniewskiemu [AKTUALIZACJA] Bunt przeciwko burmistrzowi Wiśniewskiemu [AKTUALIZACJA]](https://static2.przegladpiaseczynski.pl/data/articles/sm-16x9-podpisy-przeciw-wisniewskiemu-konstancin-walczy-o-zmiane-wladzy-1762793176.jpg)













Napisz komentarz
Komentarze