Dobra wiadomość dla wszystkich spragnionych letnich atrakcji i ochłody – Park Wodny Zalesie w Zalesiu Górnym rusza już w sobotę, 28 czerwca! To jedno z ulubionych miejsc wypoczynku mieszkańców Piaseczna i okolic, które co roku przyciąga zarówno dzieci, młodzież, jak i dorosłych. Z basenu pod chmurką skorzystacie do 31 sierpnia.
– Obecnie niecka została wyremontowana i jest połączeniem basenu do pływania o głębokości 145cm, dużej przestrzeni o głębokości 45 cm z placem zabaw składającym się z 3 dużych zjeżdżalni dla dorosłych oraz dzieci powyżej 140 cm wzrostu. W strefie tej znajduje się również zjeżdżalnią ośmiornica dla nieco mniejszych dzieci - informuje Park Wodny Zalesie na swojej stronie internetowej.
Basen będzie czynny codziennie, godziny wejść to do 10.00 do 18.00. Park wodny znajduje się na terenie Planety Zalesie.
Ceny biletów:
Bilet całodzienny, jednorazowego wejścia to:
- Bilet normalny: 55 zł
- Bilet ulgowy: 45 zł


![Skandal w policyjnych koszarach w Piasecznie. Pijany dowódca miał wykorzystać policjantkę [AKTUALIZACJA] Skandal w policyjnych koszarach w Piasecznie. Pijany dowódca miał wykorzystać policjantkę [AKTUALIZACJA]](https://static2.przegladpiaseczynski.pl/data/articles/sm-16x9-skandal-w-policyjnych-koszarach-w-piasecznie-pijany-dowodca-mial-wykorzystac-policjantke-aktualiza-1767880530.jpg)


















![Pokazy ratownictwa nad stawem miejskim w Piasecznie [WIDEO]](https://static2.przegladpiaseczynski.pl/data/articles/sm-16x9-pokazy-ratownictwa-nad-stawem-miejskim-w-piasecznie-1769011747.jpg)



Napisz komentarz
Komentarze