Do maja w hali GOSiR zawodnicy będą rywalizować w ramach ligi crossmintona.
W październiku w Konstancinie została utworzona Amatorska Liga Crossmintona. To sport, który jest mieszanką squasha, tenisa i badmintona. Dawniej zwany „speed badmintonem” bardzo szybko zyskał wielu fanów na terenie uzdrowiska. Organizatorem ligi jest Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji, a prowadzi ją Radny Gminy Konstancin-Jeziorna Adam Grzegorzewski. Mecze rozgrywać się będą w hali GOSiR znajdującej się przy ulicy Żeromskiego 15. W rozgrywkach udział może wziąć każdy, trzeba uiścić wpisowe. Zawodnicy będą mierzyć się ze sobą w trybie gry pojedynczej oraz mixt-debel. Pojedynki będą się odbywały raz w tygodniu – w poniedziałki w godzinach 19.30-21.00.
Sezon ligowy liczy 8 kolejek. Ligi składają się z sześciu osób/par deblowych. Uczestnicy grają między sobą systemem „każdy z każdym”. Po zakończeniu każdej rundy, która trwa jeden miesiąc, zawodnicy z pierwszych miejsc awansują do grupy wyższej, a ostatni spadają do grupy niższej. Rozgrywki kończą się w maju. Zwycięzcą zostaje osoba, która po rozegraniu wszystkich kolejek zgromadziła najwięcej punktów. Dla najlepszych przewidziane są puchary i medale.

Data dodania:
05.10.2016 05:31
Reklama
Reklama
Reklama
KATALOG FIRM
- Budownictwo, dom i ogród
- Finanse
- Gastronomia i catering
- Kultura i Sztuka
- Komunikacja i Transport
- Komputery i Internet
- Zdrowie
- Agencje marketingowe & Reklama
- Motoryzacja
- Salony kosmetyczne, fryzjer
- Edukacja - przedszkola, szkoły, zajęcia dodatkowe
- Hotelarstwo - noclegi, sale, przyjęcia
- Sport & rekreacja
- Turystyka
- Media lokalne
- Galerie Handlowe
- Usługi
Reklama

Napisz komentarz
Komentarze