Zawodnicy szkoły kung fu/wushu Złoty Lew osiągnęli duży sukces na zawodach wushu w Luborzycy.
W sobotę 17 września w Luborzycy odbył się XX Puchar Polski Wushu Sportowego oraz Międzynarodowy Puchar Wushu. Patronat nad zawodami objął Polski Związek Wushu i były one częścią turnieju rankingowego PZWS. Oprócz klubów zrzeszonych w związku na turniej zostały również zaproszone reprezentacje ze Słowacji, Czech, Białorusi i Niemiec. Duże osiągnięcie na zawodach odnieśli zawodnicy szkoły kung fu/wushu Złoty Lew, która prowadzi treningi na terenie powiatu piaseczyńskiego (Mysiadło, Góra Kalwaria, Złotokłos) oraz w Warszawie.
Podopieczni trenera Michała Borawskiego łącznie trzy razy stawali na najwyższym stopniu podium. Weronika Grzenda zdobyła dwa złote medale w konkurencjach Modern Taolu Changquan (Długa Pięść) i Gunshu (Kij), a Eugeniusz Chudak-Morzuchowski wywalczył złoto w konkurencji Changquan. Zwycięzcom oraz ich szkoleniowcowi serdecznie gratulujemy triumfu w zawodach.

Data dodania:
28.09.2016 05:45
Reklama
Reklama
Reklama
KATALOG FIRM
- Budownictwo, dom i ogród
- Finanse
- Gastronomia i catering
- Kultura i Sztuka
- Komunikacja i Transport
- Komputery i Internet
- Zdrowie
- Agencje marketingowe & Reklama
- Motoryzacja
- Salony kosmetyczne, fryzjer
- Edukacja - przedszkola, szkoły, zajęcia dodatkowe
- Hotelarstwo - noclegi, sale, przyjęcia
- Sport & rekreacja
- Turystyka
- Media lokalne
- Galerie Handlowe
- Usługi
Reklama

Napisz komentarz
Komentarze