Jak informuje Gmina Piaseczno, 300 drzewek w doniczkach trafiło ze sklepu Leroy Merlin do piaseczyńskiego Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych. Drzewka w doniczkach mieszkańcy gminy będą mogli bezpłatnie odbierać od 2 stycznia. PSZOK przy ul. Technicznej 6 w Piasecznie działa od poniedziałku do piątku w godzinach 9.00-18.00 oraz w soboty w godz. 9.00-17.00.
Odebrane drzewka można posadzić na terenie własnej nieruchomości. Jak zapewnia wiceburmistrz Hanna Kułakowska-Michalak, mają one korzenie i są szanse, że przyjmą się w ogrodzie. Zwłaszcza, że w przeciwieństwie do choinek w doniczkach, które w domu stoją zwykle w cieple, drzewka ze sklepu były przechowywane zapewne w niższych niż domowe temperaturach.
Więcej o sposobach odpowiedniego przechowywania świątecznych drzewek aż do momentu ich posadzenia, pisaliśmy przed świętami Bożego Narodzenia: Jaką choinkę wybrać? A może dać jej drugie życie?


![Skandal w policyjnych koszarach w Piasecznie. Pijany dowódca miał wykorzystać policjantkę [AKTUALIZACJA] Skandal w policyjnych koszarach w Piasecznie. Pijany dowódca miał wykorzystać policjantkę [AKTUALIZACJA]](https://static2.przegladpiaseczynski.pl/data/articles/sm-16x9-skandal-w-policyjnych-koszarach-w-piasecznie-pijany-dowodca-mial-wykorzystac-policjantke-aktualiza-1767880530.jpg)



















![Pokazy ratownictwa nad stawem miejskim w Piasecznie [WIDEO]](https://static2.przegladpiaseczynski.pl/data/articles/sm-16x9-pokazy-ratownictwa-nad-stawem-miejskim-w-piasecznie-1769011747.jpg)


Napisz komentarz
Komentarze