Z Korony do Mirkowa

Legenda Mirkowa wraca do drużyny. Ponadto RKS ściągnął do siebie jeszcze kilku innych, znanych z lokalnych muraw zawodników.
Z Korony do Mirkowa
„Rocky” wraca do RKS-u Mirków (Fot. FB: RKS 1923 Mirków)

Już za kilka dni wystartują rozgrywki piłkarskiej A-klasy. W trakcie letniego okienka transferowego także i na tym szczeblu ligowym nie brakowało ciekawych ruchów kadrowych. Duże transfery przeprowadził RKS Mirków.

Pierwszym piłkarzem, który dołączył do klubu z gminy Konstancin-Jeziorna, jest doskonale znany wszystkim kibicom lokalnej piłki Marcin Rosłonek. Popularny „Rocky” przeszedł do zespołu na zasadzie transferu definitywnego z Korony Góra Kalwaria. Doświadczony bramkarz po wielu latach wraca do Mirkowa, występował również w takich drużynach jak: Skra Konstancin, Kosa Konstancin i KS Konstancin.

Jako drugi przez RKS został zaprezentowany Damian Folwarski, który również przeniósł się do zespołu z Korony Góra Kalwaria. W sezonach 2016/2017 i 2017/2018 obrońca reprezentował KS Konstancin.

Kolejny zawodnik Korony, który wzmocnił barwy Mirkowa, to Artur Anusik. Środkowy pomocnik/napastnik w przeszłości grał między innymi dla SEMP-a Warszawa, Dolcanu Ząbki, Ursusa Warszawa i KS Konstancin.

To nie był koniec transferów – w poniedziałek RKS przedstawił kibicom następnego nowego gracza. Tym razem mowa o występującym na boku pomocy bądź na szpicy Bartłomieju Stryjku. Ostatnio będący zawodnikiem Korony Góra Kalwaria piłkarz, niegdyś miał okazję grać w barwach Polonii Warszawa w Młodej Ekstraklasie, a później reprezentował także Pogoń Grodzisk Mazowiecki i Świt Nowy Dwór Mazowiecki.

RKS Mirków zainauguruje ligę u siebie 21 sierpnia o godzinie 17.00 w starciu z Jednością Żabieniec.

Czytaj także: Najlepsi w lidze
Więcej o autorze / autorach:
Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Przegląd Regionalny. MIKAWAS Sp. z o.o. z siedzibą w Piasecznie przy ul. Jana Pawła II 29A, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Link do Polityki prywatności: LINK

Komentarze

Blacharz / Zbrojarz samochodowy Blacharz / Zbrojarz samochodowy Blacharz / Zbrojarz samochodowy w Centrum Napraw PowypadkowychMiejsce pracy: Piaseczno, ul. Techniczna 8ATwój zakres obowiązków:• Przygotowanie pojazdu i przeprowadzenie oględzin • Rozbrajanie samochodu przed naprawą blacharską • Wykonywanie prac naprawczych• Uzbrajanie pojazdu po naprawie• Drobne prace mechaniczneNasze wymagania:Doświadczenie zawodowe na stanowisku blacharza samochodowegoZnajomość obsługi sprzętu technicznego wykorzystywanegow pracy blacharskiejUmiejętność czytania dokumentacji technicznej dot. naprawPodstawowa znajomość obsługi komputeraUmiejętność organizacji czasu własnej pracy – sprzedaż rbgRzetelność, sumienność, dokładnośćGotowość do pracy na 2 zmiany: 7.00-15.00 lub 10.00-18.00 (poniedziałek - piątek)Oferujemy:• Stabilne zatrudnienie w największej firmie dealerskiej w Polsce – pełen etat, umowa o pracę• Bezpłatny pakiet opieki medycznej w Grupie Luxmed• Dofinansowanie do karty Multisport• Zniżki na usługi i produkty firmowe, w tym zakup samochodów, serwis, części oraz ubezpieczenia • Świadczenia świąteczne, m.in. karty Sodexo• Paczki na Dzień Dziecka dla dzieci pracowników (do 18. roku życia) • Wyprawkę dla nowo narodzonych dzieci pracowników• Pracę w stabilnej firmie i doświadczonym, profesjonalnym zespole • Udział w firmowych wydarzeniach integracyjnych oraz sportowychWejdź na stronę: https://cichy-zasada.kariera.pro/ i zaaplikuj już dziś! Nie masz cv? Nic nie szkodzi!Wyślij sms o treści „praca-blacharz” pod numer telefonu 606 310 709 – oddzwonimy!