To skrzyżowanie przed przebudową to był prawdziwy drogowy koszmar. Wielokrotnie dochodziło tam do groźnych wypadków, także śmiertelnych. Szczególnie niebezpieczne były manewry skrętu w lewo - z Siedlisk w stronę Góry Kalwarii oraz z Żabieńca w stronę Piaseczna.
Po kilku miesiącach modernizacji to newralgiczne miejsce zmieniło się nie do poznania. Co ważne, pojawiły się bezkolizyjne wjazdy i wyjazdy, co ma niebagatelny wpływ na bezpieczeństwo.
Jak informuje starostwo powiatowe, przebudowa drogi już się zakończyła.




![Bunt przeciwko burmistrzowi Wiśniewskiemu [AKTUALIZACJA] Bunt przeciwko burmistrzowi Wiśniewskiemu [AKTUALIZACJA]](https://static2.przegladpiaseczynski.pl/data/articles/sm-16x9-podpisy-przeciw-wisniewskiemu-konstancin-walczy-o-zmiane-wladzy-1762793176.jpg)


















Napisz komentarz
Komentarze