Zgrupowanie reprezentacji Polski rozpocznie się 11 kwietnia. Gratulujemy!
Minione święta wielkanocne musiały być bardzo udane dla fanów lokalnej piłki ręcznej. Wszystko za sprawą komunikatu Związku Piłki Ręcznej w Polsce, który ogłosił powołania do kadry narodowej juniorek młodszych. Wśród 21 zawodniczek znalazła się bramkarka Victorii Piaseczno Zuzanna Wójcikowska.
– Nasza bramkarka Zuzia została powołana do kadry Polski Juniorek Młodszych. To już kolejna z naszych zawodniczek po Marysi Szczepaniak (aktualnie MKS Lublin) w kadrze narodowej – informuje KS Victoria Piaseczno – Zuzia to uczennica Klasy Sportowej o Profilu Piłki Ręcznej w CEM ZSP w Piasecznie, która dzięki ciężkiej pracy na treningach pod okiem trenera Zbigniewa Matraszka i Dawida Langowskiego została dostrzeżona przez trenera kadry Polski i będzie miała okazję pokazać swoje umiejętności.
Zgrupowanie piłkarek ręcznych z rocznika 2006 i młodszych odbędzie się w terminie 11-15 kwietnia w Szczyrku. Trzymamy kciuki.



![Skandal w policyjnych koszarach w Piasecznie. Pijany dowódca miał wykorzystać policjantkę [AKTUALIZACJA] Skandal w policyjnych koszarach w Piasecznie. Pijany dowódca miał wykorzystać policjantkę [AKTUALIZACJA]](https://static2.przegladpiaseczynski.pl/data/articles/sm-16x9-skandal-w-policyjnych-koszarach-w-piasecznie-pijany-dowodca-mial-wykorzystac-policjantke-aktualiza-1767880530.jpg)















![Osiem wagonów wykolejonych - katastrofa na torach pod Piasecznem [AKTUALIZACJA]](https://static2.przegladpiaseczynski.pl/data/articles/sm-16x9-osiem-wagonow-wykolejonych-katastrofa-na-torach-pod-piasecznem-aktualizacja-1770120001.jpg)



![Koniec starej kotłowni przy Fabrycznej – co powstanie na jej gruzach? [WIDEO]](https://static2.przegladpiaseczynski.pl/data/articles/sm-16x9-koniec-starej-kotlowni-przy-fabrycznej-co-powstanie-na-jej-gruzach-1769687134.jpg)
Napisz komentarz
Komentarze