Reprezentantka zespołu UKS Zryw Słomczyn zajęła bardzo wysokie miejsce na międzynarodowych zawodach.
Wiktoria Dąbrowska, uczennica klasy VIII Szkoły Podstawowej w Słomczynie, niedawno zanotowała ogromne osiągnięcie we wrotkarstwie. W październiku pisaliśmy o jej czterech złotych medalach, które zdobyła na prestiżowych torowych zawodach wrotkarskich Internazionali d’Italia Open. 14-letnia reprezentantka UKS Zryw Słomczyn sukcesy odnosi również na lodzie.
W miniony weekend 8-10 stycznia na Arenie Lodowej w Tomaszowie Mazowieckim odbyły się Międzynarodowe Otwarte Zawody Łyżwiarskie. Wiktoria Dąbrowska z kategorii C-1 zajęła jedenastą pozycję w rywalizacji na 500 metrów. Warto dodać, że łyżwiarka z gminy Konstancin-Jeziorna była piąta wśród zawodniczek z Polski. Ogółem w tym biegu rywalizowały 43 zawodniczki.
Gratulacje dla Wiktorii!




![Tłumy w kolejce pod nowym sklepem Agata w Mysiadle – otwarcie przyciągnęło masę osób [WIDEO] Tłumy w kolejce pod nowym sklepem Agata w Mysiadle – otwarcie przyciągnęło masę osób [WIDEO]](https://static2.przegladpiaseczynski.pl/data/articles/sm-16x9-tlumy-w-kolejce-pod-nowym-sklepem-agata-w-mysiadle-otwarcie-przyciagnelo-mase-osob-1772117059.jpg)




















Napisz komentarz
Komentarze