Gmina Lesznowola przygotowała dla swoich mieszkańców 25 tys. maseczek jednorazowych. Dystrybucją zajmą się sołtysi.
Jak wójt gminy Lesznowola Maria Jolanta Batycka-Wąsik, dystrybucja maseczek ochronnych dla mieszkańców rozpocznie się w sobotę 4 kwietnia. Zadaniem tym mają się zająć sołtysi. Mieszkańcy powinni się mailowo lub telefonicznie skontaktować z sołtysem w celu przekazania informacji o zapotrzebowaniu danej rodziny na maseczki. Informacje kontaktowe dostępne są TUTAJ. W wyjątkowych sytuacjach można również dzwonić do Urzędu Gminy nr tel. 661 709 914 (telefon czynny w godzinach pracy urzędu).
Jednocześnie wójt gminy przypomina o obostrzeniach mających na celu zapobieganie rozprzestrzenianiu się wirusa.
- Maseczki, które Państwu udostępniamy nie są więc zachętą do wychodzenia z domu, lecz zabezpieczeniem w nadzwyczajnych sytuacjach - czytamy w piśmie do mieszkańców podpisanym przez wójt Marię Jolantę Batycką-Wąsik oraz Przewodniczącą Rady Gminy Bożennę Korlak.
Lesznowola rozdaje maseczki
- przeglad.jferlian
- 03.04.2020 12:51

Data dodania:
03.04.2020 12:51
Reklama
Reklama
Reklama
KATALOG FIRM
- Budownictwo, dom i ogród
- Finanse
- Gastronomia i catering
- Kultura i Sztuka
- Komunikacja i Transport
- Komputery i Internet
- Zdrowie
- Agencje marketingowe & Reklama
- Motoryzacja
- Salony kosmetyczne, fryzjer
- Edukacja - przedszkola, szkoły, zajęcia dodatkowe
- Hotelarstwo - noclegi, sale, przyjęcia
- Sport & rekreacja
- Turystyka
- Media lokalne
- Galerie Handlowe
- Usługi

Napisz komentarz
Komentarze